“Papritmas” balada më e re nga Neki Emra - Bota Sot
“Papritmas” balada më e re nga Neki Emra

Mediale Vip

“Papritmas” balada më e re nga Neki Emra

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 19:49
Neki Emra

Neki Emra sapo ka publikuar këngën e re.

Është fjala për këngën “Papritmas”, të cilës këngëtari ia shoqëroi edhe videoklipin.

Për tekstin dhe kompozimin e këngës është përkujdesur vetë Neki, orkestrimin e bëri Florent Boshnjaku, ndërsa videoklipin e punoi ASHA.

Pjesë e klipit ishin edhe aktorët: Arjola Demiri, Mevlyd Osmani, Suzana Ajeti – Hajdari.

Më poshtë mund ta dëgjoni baladën “Papritmas”, kënduar nga Neki Emra.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera