Big Mama i nënshtrohet një tjetër ndërhyrje estetike - Bota Sot
Big Mama i nënshtrohet një tjetër ndërhyrje estetike

Mediale Vip

Big Mama i nënshtrohet një tjetër ndërhyrje estetike

Më: 28 shtator 2018 Në ora: 22:41
Big Mama

Big Mama këngëtarja mjaft e dashur për publikun para një viti i është nënshtruar një operacioni për heqjen e kilogramëve.

Dhe tani ka arritur peshën ideale ku po duket tejet seksi.

E përpos se rregulloi trupin, Big Mama këtë herë në rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka treguar se është duke bërë ndërhyrje estetike edhe në fytyrë.

Kjo gjë siç duket nuk i pengon artistes pasi pothuajse gjithë ndërhyrjen e ka shfaqur në profilin e saj.

Sa i përket projekteve muzikore “Vet më le”, është kënga e fundit që ka lansuar në tregun muzikor shqiptar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...