Nikki Haley dëgjon këngët e Bebe Rexhës - Bota Sot
Nikki Haley dëgjon këngët e Bebe Rexhës

Mediale Vip

Nikki Haley dëgjon këngët e Bebe Rexhës

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 11:38
Nikki Haley

Nikki Haley, ambasadorja në largim e ShBA-ve në Kombet e Bashkuara dëgjon muzikën e këngëtares kosovare Bebe Rexhës.

Ajo në një postim ka treguar se gjatë kthimit me tren në qytet, pasi i është anuluar fluturimi, ka dëgjuar Bebe Rexhën, Rihannën dhe të famshmen Adel.

Haley më 9 tetor ka dhënë dorëheqje nga pozita e ambasadores në OKB, por këtë post do ta mbajë deri në fund të këtij viti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera