Bella Hadid mbush 22 vjeçe dhe puth The Weeknd - Bota Sot
Bella Hadid mbush 22 vjeçe dhe puth The Weeknd

Mediale Vip

Bella Hadid mbush 22 vjeçe dhe puth The Weeknd

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 15:43
The Weeknd dhe Bella Hadid

Topmodelja Bella Hadid mbush 22 vjeçe dhe ka festuar me motrën e saj Gigi, miqtë më të ngushtë dhe të dashurin, The Weeknd.

Me të, ka shkëmbyer puthje e përqafime gjatë festës si në rrugët e Nju Jorkut, ku disa fotografë kanë kapur momentet “intime” të çiftit.

Me sa duket, pas shumë mosmarrëveshjeve, mes reperit dhe modeles, historia vazhdon më së miri dhe në rrjetet sociale, Abel Tesfaye (emri i vërtetë i artistit), i ka dhuruar me rastin e dirëlindjes së të dashurës një “seri” nga puthjet mes tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera