Kur Dafina ngritë njërën këmbë… - Bota Sot
Kur Dafina ngritë njërën këmbë…

Mediale Vip

Kur Dafina ngritë njërën këmbë…

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 00:54
Dafina Zeqiri

Postimet e saj pothuajse çdoherë janë konsideruar provokative.

Me tempo të njëjtë të këtyre postimeve e ka vazhduar edhe sonte këngëtarja Dafina Zeqiri.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e shtrirë në një divan dhe e veshur me të kaltër.

Por, forma se si ishte shtrirë dhe ngritja e njërës këmbë e bënte Dafinën të dukej tejet tërheqëse.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera