Këngëtarja e Kosovës ka një ditë të veçantë - Bota Sot
Këngëtarja e Kosovës ka një ditë të veçantë

Mediale Vip

Këngëtarja e Kosovës ka një ditë të veçantë

Nga: K. G. Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 13:04
Flutura Ajdari

Ditë e veçantë për këngëtaren bukuroshe, Flutura Ajdari. Ajo është e emocionuar për datëlindjen dhe që mbush 26 vjet, me pretendime se në vitin 2019 do të arrij suksese më të mëdha se në vitin paraprak.  

Image

Flutura tha se ka urime të shumta nga  fansat dhe miqtë e saj, të cilat e bëjnë edhe më të lumtur.  

Image

Zëri i saj është shumë i ëmbël dhe që i bën të drithëruar fansat e saj.

Image

Flutura është edhe arkitekte dhe ka plane të mëdha edhe në këtë drejtim krahas muzikës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...