Ja kur parashihet marrëveshja finale Kosovë-Serbi - Bota Sot
Ja kur parashihet marrëveshja finale Kosovë-Serbi

Politika

Ja kur parashihet marrëveshja finale Kosovë-Serbi

Nga: K.M Më: 23 prill 2019 Në ora: 15:32
Foto ilustrim

Në kohën kur po pritet që të piqen kushtet që të rifillojë dialogu për marrëveshjen Kosovë-Serbi, sidomos në prag të takimit të Berlinit, gazeta serbe “novosti” ka dalur me një afat kohorë për marrëveshjen finale.

Gjithnjë duke iu referuar asaj që thotë ballina e gazetës serbe, muaji tetorë është periudha në të cilën pritet të arrihet marrëveshja finale dhe të nënshkruhet ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...