Sportisti i Kosovës: Kur jam aty, gruaja as që guxon mu ndie gjallë

Volejboll

Sportisti i Kosovës: Kur jam aty, gruaja as që guxon mu ndie gjallë

Nga: Kemajl Goca Më: 13 korrik 2019 Në ora: 12:28
Sportisti i Kosovës: Kur jam aty, gruaja as që guxon mu ndie gjallë

Sportistët e martuar të Kosovës po kalojnë një jetë të bukur! 

Kush nuk i njeh Dukagjin Azizin, hendbollist i dëshmuar dhe Edona Gjinollin, ish volejbolliste e mirënjohur. Duki dhe Dona janë të martuar tash e një kohë, po ashtu kanë edhe një vajzë me emrin Nina.

Cili është më shef brenda shtëpisë, burri apo gruaja? 

Dukagjini si në humor thotë: “Unë jam, se kur jam unë gruaja as që guxon mu ndie gjallë! Po bëjë pak humor, sepse e respektojmë njëri tjetrin dhe i kemi të drejtat e barabarta”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat