Dukagjini pësoi disfatën e parë - Bota Sot
Dukagjini pësoi disfatën e parë

Volejboll

Dukagjini pësoi disfatën e parë

Nga: K. G. Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 13:18
Dukagjini pësoi disfatën e parë

Synimet janë që të arrijnë rezultate sa më të mira në Ligën e parë të Kosovës.

Image

Vashat e Dukagjinit të Klinës pësuan humbjen e parë. 

“Klubi ynë KVF “Dukagjini”, pësoi disfatën e parë në kuadër të garave në ligën e parë te femrat në volejboll, kundër ekipit KVF “Peja”, nga Peja.

Intensiteti i stërvitjeve po vazhdon dhe shpresojmë që të kthehemi fuqishëm në ndeshjet e radhës në kërkim të fitoreve dhe suksesit!”, shkruan në faqen e klubit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat