Bahri Gjinovci vendos për postin e trajnerit... - Bota Sot
Bahri Gjinovci vendos për postin e trajnerit...

Volejboll

Bahri Gjinovci vendos për postin e trajnerit...

Nga: Kemajl Goca Më: 28 dhjetor 2019 Në ora: 13:45
Bahri Gjinovci vendos për postin e trajnerit...

Selektori i kombëtares së Kosovës (meshkujt), Bahri Gjinovci, ka nda mendjen për postin e trajnerit, ku do ta drejtojë njërën nga ekipet e femrave.

Ai është në negociata me disa ekipe dhe sipas tij, në janar do të vendos përfundimisht.

“Gjinovci, ish volejbollist i spikatur dhe ish reprezentues i Kosovë, pothuajse edhe ia ka dhënë pikën se ku do të drejtojë ekipin. Ai pas Vitit të Ri do të tregoj emrin e ekipit”, tha një burim i afërt me Gjinovcin.

Si medium e dimë edhe emrin e klubit, por nuk do ta publikojmë derisa ta zyrtarizojë vet Gjinovci, që vërtet do të jetë një befasi për të gjithë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat