Drita e fortë për Kastriotin - Bota Sot
Drita e fortë për Kastriotin

Volejboll

Drita e fortë për Kastriotin

Nga: K. G. Më: 28 qershor 2020 Në ora: 19:46
Drita e fortë për Kastriotin

Drita nga Gjilani fiton edhe tri pikë të mëdha në kuadër të xhiros së pestë të play-off-it të Superligës A dhe vazhdon hapin për mbrojtjen e titullit të kampionit. 

Vashat e Dritës treguan angazhim të madh dhe fituan me rezultat 3:0 (25:18, 25:23, 25:20). 

Kryetrajneri i Dritës, Lorik Ilazi është i kënaqur me angazhimi e volejbollisteve të tij dhe për fitoren e madhe. 

Ai me ekipin e tij importoi trepikëshin e artë, ndërsa Kastrioti nuk tregoi lojën e pritur. Drita e fortë për ekipin vendase, ndërsa Kastrioti u mundua mjaft por nuk munden të bëjnë më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat