Sportistja e Kosovës përvëlon fansat e saj

Volejboll

Sportistja e Kosovës përvëlon fansat e saj

Nga: K. G. Më: 28 korrik 2020 Në ora: 17:44
Xhuda Kruti

Del rrallë në bikini por kur del i përvëlon fansat e saj.

Është prej volejbollisteve më të mira në Kosovë, Xhuda Kruti, anëtare e kampionit të ri të Kosovës, M-Technologie nga Prishtina.

Xhuda ka postuar tre foto në profilin e saj dhe secila më e nxehtë se  tjetra apo më përvëluese, sidomos për fansat e saj që ka në profilin e saj në facebook.

Image

Xhuda është nga Shqipëria dhe luan me sukses në Kosovë, ka ambicie të mëdha për edicionin e ri.

Image

Ajo po kalon pushimet verore me synime që t’i mbush bateritë për edicionin e ri dhe t’ju tregoj se kush është shefi i kryeqytetit dhe kampione e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat