Sportisti i Kosovës shkon për kurorëzim, ja përgjigja që mori nga nusja

Volejboll

Sportisti i Kosovës shkon për kurorëzim, ja përgjigja që mori nga nusja

Nga: Kemajl Goca Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 18:19
Sportisti i Kosovës shkon për kurorëzim, ja përgjigja që mori nga nusja

Në Kosovë, si shumë herë në humor përdoret një fjalë e këndshme, a e nënshkrove kapitullimin? 

Volejbollisti i mirënjohur, Armend Berisha, anëtar i kampionit në fuqi të Kosovës, Ferizaj, përfundimisht e nënshkroi kapitullimin. 

Ai sot shkoi në Therandë u kurorëzua dhe tani kanë plane të mëdha për të ardhmen.

Image

“Zotëri dhe Zonjë! Ajo tha Po”, ka shkruar Berisha në profilin e tij në facebook.  

Tash janë me një mbiemër Berisha, të përkushtuar për njëri – tjetrin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat