Në kampin e Kosovës zotëron atmosferë e jashtëzakonshme 

Volejboll

Në kampin e Kosovës zotëron atmosferë e jashtëzakonshme 

Më: 13 maj 2021 Në ora: 18:29
Në kampin e Kosovës zotëron atmosferë e jashtëzakonshme 

Kosova po bëhet gati për ballafaqimin e parë në xhiron e dytë të kualifikimeve.

Përballë Kosovës sonte do të jetë Finlanda, ku nga ora 20:30, në Nitra të Sllovakisë të dyja ekipet e nisin kampanjën e tri ndeshjeve të fundit.

Në kampin e Kosovës zotëron atmosferë e jashtëzakonshme dhe vajzat falë punës së mirë fizike, kanë arritur të rigjenerohen dhe të bëhen gati që sonte ta japin maksimumin.

Sfidë e vështirë për vashat tona por synojnë që të lënë përshtypje sa më të mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat