Kampionati U-20 në fundjavë

Volejboll

Kampionati U-20 në fundjavë

Më: 1 qershor 2021 Në ora: 12:28
Kampionati U-20 në fundjavë

Sezoni i garave në Beach Volley, hapet këtë fundjavë.

Në kalendarin e garave do të jenë grupmoshat U20, në të dyja gjinitë.

Të shtunën e të dielën (5-6 qershor 2021), Federata e Volejbollit e Kosovës i fton të gjithë të interesuarit të regjistrohen për pjesëmarrje në kampionatin e grupmoshës U20.

Kampionati mbahet në terenet e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat