Finalet pritet të zhvillohen nën reflektorë

Volejboll

Finalet pritet të zhvillohen nën reflektorë

Më: 6 qershor 2021 Në ora: 13:33
Finalet pritet të zhvillohen nën reflektorë

Po zhvillohen garat e U20 në Beach Volley, në ambientet e bukura të Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit.

Derisa ditën e djeshme janë zhvilluar ndeshjet e para të Kampionatit U20, ndërsa pjesëmarrëse janë 40 çifte, 16 te djemtë e 24 te vajzat.

Garat sot kanë vazhduar nga ora 9:00, ndërsa finalet pritet të zhvillohen nën reflektorë nga ora 19:00 në fushat afër Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit, në Prishtinë (afër Bibliotekes Kombëtare).

Janë zhvilluar disa duele me rivalitet, ndërsa dibalet pritet të janë edhe më atraktive.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat