Lista e ngushtë e Kombëtares së Kosovës

Volejboll

Lista e ngushtë e Kombëtares së Kosovës

Më: 10 korrik 2021 Në ora: 12:41
Lista e ngushtë e Kombëtares së Kosovës

Selektori dhe trajnerët e kombëtares U20 në konkurrencën e meshkujve, kanë publikuar listen e ngushtë të lojtarëve që do të paraqiten në Kampionatin Ballkanik U20, i cili do të mbahet në Prishtinë nga 20-24 Korrik.

Kombëtarja U20 nga neser përgatitjet do ti vazhdoj në qytetin e Gjakovës.

Kampi i Kombëtares shpreson se do të dalin sa më mirë nga ky aktivitet.

Kjo garë është e mirëseardhur dhe një përvojë për djelmoshat tanë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat