Bota Sot
ora 00:49lajmet aktuale E hënë, 13 korrik 2020
Rekord tjetër i zi, 216 raste të reja me koronavirus në Kosovë - ja nga cilat vende vijnë të prekurit!

Rekord tjetër i zi, 216 raste të reja me koronavirus në Kosovë - ja nga cilat vende vijnë të prekurit!

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se sot janë regjistruar edhe 216 raste...

​Presidentja e KE-së përshëndet vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi
Aktuale

​Presidentja e KE-së përshëndet vazhdimin e dialogut Kosovë-Serbi

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, përshëndeti sot...

Kryeinfermierja Arta Sejdiu i kërkon falje Eliza Hoxhës dhe e fshinë postimin
Aktuale

Kryeinfermierja Arta Sejdiu i kërkon falje Eliza Hoxhës dhe e fshinë postimin

Arta Sejdiu, kryeinfermiere e Klinikës së Pulmologjisë, ka kërkurar falje...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

12,826,729

Të shëruar

7,061,896

Të vdekur

567,123
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Hoti: Të mërkurën do të mësohet nëse shpallet gjendja e jashtëzakonshme apo jo

Hoti: Të mërkurën do të mësohet nëse shpallet gjendja e jashtëzakonshme apo jo

Hoti: Temat e dialogut janë të njohura

Hoti: Temat e dialogut janë të njohura

Hoti: Thaçi nuk mori pjesë në takimin e sotëm

Hoti: Thaçi nuk mori pjesë në takimin e sotëm

Hoti: Dialogu të përfundojë me njohje reciproke

Hoti: Dialogu të përfundojë me njohje reciproke