Bota Sot
ora 18:52lajmet aktuale E martë, 14 korrik 2020
Intervistimi maratonik i Hashim Thaçit në Hagë, Tomë Gashi e zbulon nëse presidenti do të merret në pyetje edhe në ditët në vazhdim!

Intervistimi maratonik i Hashim Thaçit në Hagë, Tomë Gashi e zbulon nëse presidenti do të merret në pyetje edhe në ditët në vazhdim!

Për të dytën ditë radhazi, Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merret në pyetje nga Zyra e Prokurorisë...

I vjen një pyetje Ramush Haradinajt: A po këndon edhe Hashimi në Hagë?
Aktuale

I vjen një pyetje Ramush Haradinajt: A po këndon edhe Hashimi në Hagë?

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Policisë dhe ish-agjenti...

I akuzuari për krime ndaj njerëzimit: “Jam në Hagë, për ta mbrojtur luftën e drejtë të UÇK-së”?!
Opinione

I akuzuari për krime ndaj njerëzimit: “Jam në Hagë, për ta mbrojtur luftën e drejtë të UÇK-së”?!

Më gënjshtra e mashtrime u paraqite si...

Koronavirus(COVID-19) - Statistikat live

Të infektuar

13,145,302

Të shëruar

7,296,175

Të vdekur

574,072
Aktuale
Bota
Sporti
Shkencë & Teknologji
Showbiz
Video

Selimi: Kërkojë nga ju emra të atyre që janë infektuar në protestën e VV së

Selimi: Kërkojë nga ju emra të atyre që janë infektuar në protestën e VV së

Zemaj: Kemi vlerësime për çdo lëvizje të qytetarëve

Zemaj: Kemi vlerësime për çdo lëvizje të qytetarëve

Osmani: Nuk ka sot asgjë më urgjente sesa krijimi I bazës ligjore për masa efektive

Osmani: Nuk ka sot asgjë më urgjente sesa krijimi I bazës ligjore për masa efektive

Kusrai Lila: Duhet t’iu vjen turp që nuk e sillni ligjin për pandeminë

Kusrai Lila: Duhet t’iu vjen turp që nuk e sillni ligjin për pandeminë